Recenze - naši klienti nám napsali

Zpětná vazba od našich klientů je pro nás velice důležitá. Vážíme si toho, když si účastník našeho programu najde čas a sdělí nám svou zpětnou vazbu. S ohledem na anonymitu, uvádíme smyšlená jména.

Jana

Dobrý den Vám přeji,

V roce 2017 jsem u Vás byla na 28 denním léčebném pobytu závislosti na alkoholu, kterou již jsem v minulosti podstoupila v jiném soukromém zařízení ve středních Čechách. Po zkušenostech z předchozí léčby musím podotknout, že jsem si myslela, že už mě nic nepomůže a závislosti se nezbavím.!  Nyní  už vím, že jsem zvolila tu správnou cestu a to k Vám. Nejen, že jste naprosto profesionální team, ale s jakou lidskostí a něžností přistupujete k nám alkoholově závislým jsem se ještě nesetkala. Vrátili jste zpět do života mojí maličkost, opět mám radost a chuť znovu žít. A proto bych chtěla celému teamu Začít žít velice poděkovat. Jste lidi na  správném místě.

S úctou k Vaší práci a lidskému přístupu Vás zdraví Jana

Lukáš, Liberec

Od smrti otce před 10 lety se léčím u psychiatra z úzkostí. Ten mi také na vás dal kontakt. Můj stav se už dlouho neměnil, proto jsem chtěl zkusit něco jiného. Po absolvování vašeho programu jsem byl opět u něj na kontrole a dostal od něj pochvalu, že se můj stav zlepšil. Dokonce jsme i snížili dávky medikamentů. Až budu mít více volna v práci tak k vám opět přijedu na další měsíc. Předběžně se mnou počítejte v květnu 2018.

s pozdravem Lukáš, Liberec

Radek, Plzeň

Důstojné, lidské a na úrovni podmínky k léčbě. Už jenom pobyt v hotelu byl relax sám o sobě. Chodit do kina, na koncerty, na hokej, do sauny a do bazénu to je to co budu v budoucnu vyhledávat místo hospody. Naučili jste mě jak naložit s volným časem a jak si ho zorganizovat. Použil jsem i vašich metod ihned po návratu, abych se vyhnul kritickým situacím. Ještě jednou díky. PS: Tu sjezdovku na Mezáku do roka vyběhnu jak jsem slíbil.

 

Monika

Ve druhé polovině listopadu 2017 jsem absolvovala léčbu závislosti na alkoholu, a s tím spojené úzkosti v soukromé společnosti "Restart života" v Litvínově. Chtěla bych touto cestou ještě jednou poděkovat celému týmu erudovaných psychoterapeutů (Romanovi-hlavnímu terapeutovi, Davidovi a Gabriele), a zvláště jednatelům společnosti panu Kamilu Burdovi a paní Aleně Brettové, za to, že našli sílu a čas vybudovat, tak potřebné zařízení v České republice. Těchto zařízení je opravdu málo. V hotelu si připadáte jako člověk, nikdo vás neponižuje, máte svobodu a volnost. Terapie probíhá cestou KBT individuálně a skupinově. KBT mně velmi pomohla, a troufám si říct, že nejenom mně, ale i většině účastníkům terapie. Velký dík patří rovněž Katce a Kasie, které nám s láskou předávali své zkušenosti a vědomosti z oblasti, pro mě dosud neznámé, mindfullness a meditace. Psychoterapeuti nám vysvětlili, že naše závislost na alkoholu, je důsledek několika faktorů (výchova, dětství, stresové situace v dospělosti atd.), na kterých je potřeba s psychoterapeutem pracovat. Ve volném čase jsme mohli chodit plavat, do fitka, kina, masáže, kosmetiku, hokej, procházet se v přírodě... Domů jsem se vrátila s určitým nadhledem, pozitivně naladěná, abstinující alkoholička. Pokud bych zase sklouzla tam, kam už nechci, nebudu hledat nic jiného než "Restart života", protože vím, že mi tam pomůžou.

Vaše vděčná klientka Monika

Josef, Praha

Ve svém životě jsem si již prošel mnohým. Již jsme absolvoval jsem několik pobytů ve státních léčebnách, které jsem však mojí vinou nedokončil a vždy podepsal reverse. Asi to prostředí, ve kterém léčba probíhala mi nesedělo. Moje problémy s pitím se však stále stupňovaly a já věděl, že to sám nezvládnu. Vyhledal jsem si stránky zacitzit.cz a přihlásil se na 28 denní pobyt. V průběhu pobytu jsem byl mile překvapen jak celý tým terapeutů funguje, jak jsou terapie intenzivní a jak se můj stav postupně zlepšuje. Díky terapiím jsem snad našel toho zakopaného psa. Program je umístěn do nového hotelu s milými recepčními. I tím, že jsme se stravovali v hotelové restauraci jsem si připadal jako na dovolené. Skvělý byl i přístup šéfů firmu, se kterými jsem se mohl bavit o všem co mě trápí a co jsem si prožil. Bylo na nich vidět, že přesně ví co chci říct, protože si tím prošli také a nemají to vyčtené z knih. Všem kolem Restartu moc děkuji. Na jaře mě tam znovu máte, ale už jenom jako hosta na vaše tématické skupiny, kterých se rád zúčastním, abych byl stále ve střehu.

Petra, Olomouc

Cítím se jako znovu narozená. Naprosto úžasné prostředí a lidičky, kteří se o mě celý měsíc starali. Jsem ráda, že jsem našla odvahu a nastoupila k vám. Ten den, kdy jsem k Vám přijela budu slavit jako svoje druhé narozeniny. Pozdravujte ode mě terapeuty, byli skvělí a svým lidským přístupem mě zejména ze začátku zklidnili a pomohli překonat můj strach z léčby. Moc moc vám děkuji