Unikátní, klienty ověřený a vyhledávaný program Restart Life

Intenzivní terapeutický program
Intenzivní a pestrý program
Individuální a skupinová terapie založená na kognitivně behaviorální terapii (KBT). Klient absolvuje během každého týdne minimálně 2 individuální KBT sezení , 5 skupinových KBT sezení a 2 tematická sezení. Tato sezení se zaměřují mj. na práci s negativními myšlenkami a emocemi (včetně bažení po alkoholu), na nácvik svalové relaxace, všímavosti (mindfulness) a asertivity (např. odmítání, sdělování a přijímání kritiky).

 

 

Individuálně laděný program

Základní program je doplněn tématickými skupinami na různá témata, která si volí sami klienti. Podle potřeb klientů se do programu zařazují další aktivity rehabilitační, sportovní a kulturní. Jedná se např. o masáže, saunu, plavání, tenis, petanque, jízdu na kole, fitness, lyžování, turistiku. Možná je návštěva extraligových hokejových zápasů, návštěva kina a divadla. Do programu vstupuje jedenkrát měsíčně herec a lektor programu pan Pavel Nový. Časový harmonogram programu se pro každého klienta sestavuje individuálně na každý týden. Po ukončení programu klientům nabízíme následnou péči (poradenství) poblíž jejich bydliště ve spolupráci s našimi smluvně zajištěnými externími poradci po celé ČR.

Individuálně laděný program

 

 

Ilustrativní týdenní plán
Ilustrativní týdenní plán
  • pondělí - individuální terapie, skupinové KBT
  • úterý - individuální terapie, skupinové KBT, tematická skupina
  • středa - skupinové KBT
  • čtvrtek - individuální terapie, skupinové KBT
  • pátek - Mindfulness, tematická skupina
  • sobota - zhodnocení týdne, tematická skupina
  • neděle - plnění domácích cvičení 

 

 

Sobotní dny otevřených dveří

Obáváte se léčby? Odkládáte řešení vašich problémů? Třeba máte zkreslené představy o způsobu prováděné léčby. Nabízíme vám možnost nezávazně nás navštívit každou sobotu v době od 16,00 do 17,00 hodin, případně v jiný vám více vyhovující termín. Bude vám představen náš program Restart Life. Provedeme vás našim zařízením a sdělíme vám základní principy léčby. V rámci vaší návštěvy s vámi uskutečníme ZDARMA první konzultaci.

Stačí, když vaší nezávaznou návštěvu ohlásíte na náš email: info@zacitzit.cz, nebo telefonicky na č. 736 505 361.

Den otevřených dveří

 

 

Nejsme zdravotnické zařízení a neposkytujeme zdravotní služby.