Unikátní program Restart Life

terapie
Nejintenzivnější a nejpestřejší program v ČR
Celkový model programu je založen na terapeutickém poradenství s prvky kognitivně behaviorální terapie (KBT), koučingu a psychologickém poradenství (klinický psycholog). Součástí programu jsou individuální a skupinová terapeutická a psychologická sezení a tematická sezení. Odhalujeme příčiny chování a pomocí našich metod učíme jakým způsobem toto chování změnit. Do programu zařazujeme možnost absolvovat HYPNÓZU.

 

 

Doplňkové aktivity

Základní program je doplněn tématickými skupinami s vyléčenými alkoholiky na různá témata, která si volí sami klienti. Do programu se zařazují další aktivity - reflexní terapie, Mindfulness, nutriční poradce, Qigong a další sportovní a kulturní činnosti. Hotel disponuje jízdními koly, k zapůjčení zdarma. Klienti dále využívají masáže, saunu, plavání, tenis, petanque, fitness, lyžování, turistiku, navštěvují extraligová hokejová utkání, chodí do kina a divadla. Do programu vstupuje jedenkrát měsíčně herec a lektor programu pan Pavel Nový. Harmonogram programu se pro každého klienta sestavuje individuálně na každý týden. Po ukončení programu klientům nabízíme následnou péči poblíž jejich bydliště.

Individuálně laděný program

 

 

Ilustrativní týdenní plán
Ilustrativní týdenní plán
  • pondělí - koučing, individuální terapie
  • úterý - individuální terapie, skupinové KBT, tematická skupina
  • středa - skupinové KBT, koučing
  • čtvrtek - individuální psychologické terapie, skupinové KBT
  • pátek - Mindfulness, Qigong, tematická skupina
  • sobota - zhodnocení týdne, tematická skupina, nutriční poradce
  • neděle - plnění domácích cvičení 

 

 

Sobotní dny otevřených dveří

Obáváte se léčby? Odkládáte řešení vašich problémů? Třeba máte zkreslené představy o způsobu prováděné léčby. Nabízíme vám možnost nezávazně nás navštívit každou sobotu v době od 16,00 do 17,00 hodin, případně v jiný vám více vyhovující termín. Bude vám představen náš program Restart Life. Provedeme vás našim zařízením a sdělíme vám základní principy léčby. V rámci vaší návštěvy s vámi uskutečníme ZDARMA první konzultaci.

Stačí, když vaší nezávaznou návštěvu ohlásíte na náš email: info@zacitzit.cz, nebo telefonicky na č. 736 505 361.

Den otevřených dveří

 

 

Nejsme zdravotnické zařízení a neposkytujeme zdravotní služby.