Ceník

21 dnů

od 3 286 Kč/den

Samostatný

samostatný pokoj

(3 286 Kč/ den)

69 000 Kč vč. DPH

Lokální klienti

od 1 257 Kč/den

21 denní program

26 400 Kč vč. DPH

8 týdenní program

11 200 Kč vč. DPH

  • Ceny jsou platné od 1.4.2019.
  • Všem klientům vystavujeme řádný daňový doklad (možnost uplatnění DPH).
  • Při opakovaní programu s nástupem do 4 měsíců od ukončení prvního 21 denního programu má klient možnost na uplatnění slevy ve výši 5 000 Kč na další 21 denní pobyt.

Rezervační poplatek

6 900 Kč

Úhrada do 3 dnů od podpisu smlouvy. Rezervační poplatek bude odečten z celkové ceny.

Jedinečná metoda

úspěšný a osvědčený koncept, který se zabývá základními příčinami

Ubytování v hotelu****

Hotel Loučky nabízí pokoje a apartmá s Wi-Fi zdarma, satelitní TV a minibarem. Všechny pokoje v Hotelu Loučky mají psací stůl a koupelnu se sprchovým koutem.

Stravování v hotelové restauraci

snídaně formou švédských stolů. Obědy a večeře - každý den výběr z několika menu, z toho vždy jedno menu je zařazeno v programu zdravé výživy, tzv. TIP šéfkuchaře.

Individuální, skupinové poradenství

pro překonání potíží s nadměrným užíváním alkoholu, úzkostí, depresí a vyhořením - každý týden s Vámi náš smluvní profesionální tým uskuteční minimálně 2 individuální KBT sezení a 5 skupinových KBT sezení. Naše metody jsou hojně vyhledávané a velice úspěšné. Disponujeme týmem odborníků s mnohaletou praxí.

Tematická, lektorská poradenství

plus navíc minimálně 2 tematická skupinová sezení týdně dle potřeby klientů.

Svalová relaxace a mindfulness

jedná se o novou moderní metodu spadající do čtvrté vlny KBT.

Anonymita a diskrétnost

dlouho jsme hledali krásné a klidné prostředí, aby jste se cítili nikým nerušeni a my měli jistotu, že co slíbíme, to dokážeme splnit.

Reflexní terapie

každému klientovi zajistíme 1x reflexní terapií vycházející z čínské medicíny.

Nutriční terapie

do programu zařazujeme sezení s nutriční terapeutkou, která pomáhá klientům Restartovat své tělo i v oblasti životosprávy.

Zábava a sport

Ve sportovním areálu mohou klienti využít posezení pod dřevěným altánem u jezírka nebo v petangue areálu s venkovními grily, dále fotbalové hřiště, půjčovnu kol

Návštěva hokejových zápasů

klienti pravidelně navštěvují domácí zápasy hokejistů Litvínova.

Lokální klienti

21 denní program zahrnuje: individuální terapie, skupinové KBT, tematické skupiny (bez ubytování a stravy)
8 týdenní program zahrnuje: individuální terapie á 1x týdně (bez ubytování a stravy)

Platební podmínky:

Rezervační poplatek

  • Úhrada do 3 dnů od uzavření smlouvy (i telefonické dohody) ve výši 6 900 Kč na účet číslo 115-4578840207/0100, do poznámky k platbě se uvede Jméno a Příjmení

Doplatek

  • Úhrada doplatku ve výši 62 100 Kč (z celkové částky bude odečten rezervační poplatek) nejpozději 3 dny před nástupem, popřípadě v hotovosti ke dni nástupu.

Náš program je UNIKÁTNÍ ve svém rozsahu, efektivnosti, odbornosti a zejména každodenní péči o klienty. Nekopírujeme činnost ostatních zařízení, ale naopak jsme pro ně inspirací, přicházíme s novým a ojedinělým přístupem ke klientovi. Naše služby neustále vylepšujeme.

Spočítejte si kolik měsíčně utratíte za alkohol. Vaší abstinencí můžete splácet tuto investici do svého zdraví aniž by jste to poznali na svém běžném rozpočtu. Kontaktujte svého bankovního poradce. Např. průměrná měsíční splátka dvouletého úvěru ve výši 60 000 Kč činí cca 2 600 Kč měsíčně. Propijete měsíčně více? Neváhejte a investujte do své budoucnosti!